ZAC EFRON FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAC EFRON FAN CLUB

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

High School Musical 3

+3
ashley_zac
wıldcats
aşşe
7 posters
YazarMesaj
aşşe
Admin
Admin
aşşe

High School Musical 3 Empty
MesajKonu: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyPerş. Tem. 24, 2008 12:11 am

“High School Musical 3: Senior Year”da lise son sınıf öğrencileri Troy ile Gabriella’yı farklı üniversitelere gidecekleri için ayrılığın eşiğine gelmiş buluruz. Wildcats grubunun diğer üyelerinin de katılımıyla deneyimlerini, gelecekle ilgili umut ve korkularını yansıtan bir bahar müzikali sahneye koyarlar. Yepyeni müziklerin ve beyaz perde için tasarlanmış heyecan verici dans sahnelerinin yer aldığı serinin 3.filmi, East High’ın en yetenekli grubundan bol miktarda yüksek enerjili eğlence sunuyor.
https://zacefron.ace.st
wıldcats
moderotör
moderotör
wıldcats

MesajKonu: Geri: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyPerş. Tem. 24, 2008 4:35 pm

süper film bayılıyorum izlemedim zaten izleyemezdim daha çıkmadı büyük bir heycanla bekliyorum filmi paramı biriktirdim en az 7 8 kere gidecem
ashley_zac
ZAC HAYRANI
ZAC HAYRANI
ashley_zac

MesajKonu: Geri: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyPerş. Tem. 24, 2008 7:46 pm

zac efron un her flmi güzel kendiis gibi king Cool king lol!
zacyy
Admin
Admin
zacyy

MesajKonu: Geri: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyCuma Tem. 25, 2008 11:48 am

evet hsm 3 ü sabırsızlıkla bekliyoruz Very Happy Very Happy
<Zac-Mania>
üye
üye
<Zac-Mania>

MesajKonu: Geri: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyÇarş. Tem. 30, 2008 9:38 pm

hsm3 zaten son olacak 'diyolar' ki umarım öyle olur en azından zac 'ulaşılamayan süper ünlü' imajından kurtulur! Very Happy
aşkiTOM benim <3
üye
üye
aşkiTOM benim <3

MesajKonu: Geri: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptySalı Ağus. 12, 2008 12:41 pm

hehe meldam Very Happy süpersin!
Joe Jonas<3
ZAC HAYRANI
ZAC HAYRANI
Joe Jonas<3

MesajKonu: Geri: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyCuma Şub. 20, 2009 1:44 am

hsm3 müthiş bi fiLmdi zanessa'm oLağanüstüydü x)
aşşe
Admin
Admin
aşşe

MesajKonu: Geri: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyPerş. Nis. 16, 2009 10:35 pm

aynenn yaa zacin kaslarr manyakk bi şekilde hsm 3 te belli oluoo öldüm öldüm dirildim izlerken xD
https://zacefron.ace.st
ashley_zac
ZAC HAYRANI
ZAC HAYRANI
ashley_zac

MesajKonu: Geri: High School Musical 3   High School Musical 3 EmptyPerş. Nis. 16, 2009 11:30 pm

haha ne zamn ölmüyon ki zacı gördüğünde aşşkk aşşk bu yaa oooff ama benizleyemedim ya ama süper diyolar bakıcazzz bakalımm haha ayşegül abla izlediğinde yine ölmede Razz Razz Razz Razz Razz

High School Musical 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» High School Musical 2
» High School Musical 1