ZAC EFRON FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAC EFRON FAN CLUB

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

High School Musical 1

3 posters
YazarMesaj
aşşe
Admin
Admin
aşşe

High School Musical 1 Empty
MesajKonu: High School Musical 1   High School Musical 1 EmptyPerş. Tem. 24, 2008 12:15 am

Okulun basket takımının yakışıklı ve popüler kaptanı Troy (Zac Efron) ve bilim kulübünün güzel ve bir o kadar da zeki üyesi Gabriella (Vanessa Anne Hudgens), okul müzikalinin seçmelerine katılarak alışılagelmiş düzenin tüm kurallarını yıkarlar. Rüyalarının peşinden giderken, çevrelerindeki herkese takım çalışmasının ve olduğu gibi davranmanın önemini öğretirler. Hem de tüm bunları çok havalı melodilerin ve dansların eşliğinde yaparlar!
https://zacefron.ace.st
wıldcats
moderotör
moderotör
wıldcats

MesajKonu: ölüyorumm   High School Musical 1 EmptyPerş. Tem. 24, 2008 4:27 pm

bu filme ölüyorum yaa tüm senaryolar ezberimde ben böyle bir film asla yazamzdım valla ha süper dans yönetmen oyuncu hjatası söz uyuşmazlıkları çok az süper ötesiii bounce bounce bounce
ashley_zac
ZAC HAYRANI
ZAC HAYRANI
ashley_zac

MesajKonu: Geri: High School Musical 1   High School Musical 1 EmptyPerş. Ağus. 14, 2008 1:04 pm

bu filmi ben ilk izlediğim de bayılmıştım zatenn harika bi filmm oyuncular replikler müziklerrr harika birr film

High School Musical 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» High School Musical 3
» High School Musical 2